אודות

בוגרת טכניון ולימודי תעודה בלשכת המסחר והתעשייה בסחר בינלאומי, יבוא ויצוא ועדיין אני ממשיכה ללמוד כל הזמן ולהעשיר את הידע שלי , הן למעני והן עבור לקוחותיי.
את הניסיון הרב בתחום ,רכשתי בעבודה של כ-15 שנה בחברות שילוח ועמילות מכס.
חברות קטנות וגדולות ולאחר שנתקלתי בכל כך הרבה מקרים של טעויות , נזקים , ועוגמת נפש שנגרמו ליבואנים , בעיקר מחוסר תשומת לב פרטנית.
מטרתי היא הצלחת היבואן בתחומו , את מה שיודע לעשות הכי טוב זמן פנוי להגדלת ,מכירותיו, לקוחותיו והכנסותיו ולכן גם הגדלת היבוא.
וזאת על ידי עזרה ליבואן או לפקידת היבוא בחברה ,בלקיחת אחריות מלאה ,במתן טיפול אישי ומקצועי ,תמיכה, ייעוץ ופתרונות יצירתיים ,ליווי מעקב ופיקוח על המשלוח בתוך חברת השילוח ובכך למנוע תקלות עיכובים ובזבוז זמן של היבואן או פקידתו וכמובן לחסוך עלויות וחיובים מיותרים.

לקוחותיי חווים שקט נפשי ויכולת להתרכז ולפתח ולהגדיל את עסקים ואת היבוא שלהם ואני רואה זאת פעם אחרי פעם כאשר אני מקבלת לקוח חדש ואף לקוחותיי מציינים על השינוי בפניי לקוחותיי .יודעים שיש להם על מי לסמוך...
החזון שלי הוא לעזור לך היבואן להצליח ולגדול ולהגדיל את היבוא שלך להביא שמחה והנאה בעשייה שלך כל יום אני עושה צעדים נוספים בדרך להגשמת החזון שלי.
מה בנוגע לחזון שלך? עד כמה אתה באמת רוצה את השינוי להצלחה בעסק שלך?